Szkoła Podstawowa nr 42
     z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu im. Mikołaja Kopernika

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE (art. 42) 2016 / 2017
PONIEDZIAŁEK
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 6 lekcja s. 42 D. Olszewska
Zajęcia logopedyczne 6 lekcja s. 23 S. Nicz
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. IV a 6 lekcja s. 81 J. Schudy
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. IV a 7 lekcja czytelnia J. Schudy
Spotkania z j. polskim kl. VI b 7 lekcja s. 69 J. Adamiak
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. IV d 8 lekcja s. 69 A. Wasilewska
Zajęcia wyrównawcze kl. V a 3 lekcja s. 80 A. Wasilewska
Zajęcia wyrównawcze kl. II a 5 lekcja s. 77-78 A. Oleś
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. III 6 lekcja s. 55 M. Pezda
Zajęcia dodatkowe kl. II c 6 lekcja s. 22 E. Kosińska
Kółko matematyczne kl. VI b, V b 7 lekcja s. 68 J. Kuk
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV a 6 lekcja s. 48 M. Bruska - Chrapusta
Zajęcia wyrównawcze kl. IV a b 6 lekcja czytelnia K. Stępniak
Zajęcia dodatkowe kl. III c 6 lekcja s. 87 A. Kałuszka
Zajęcia dodatkowe kl. III c 2 lekcja s. 80 A. Kałuszka
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego kl. V b 1 lekcja s. 83 J. Bujara - Lech
Zajęcia wyrównawcze kl. V 7 lekcja czytelnia M. Kaszowska
Zajęcia plastyczne kl. I - III 15.00 s. 87 A. Wojtal
Kółko historyczno - mitologiczne 1 lekcja czytelnia A. Sołtysik
Zajęcia dodatkowe kl. III d 6 lekcja s. 41 K. Dobucka
Kółko badawcze 7 lekcja s. 75 G. Woryna
Chór kl. VI 7 lekcja s. 73 K. Pająk
Zajęcia reedukacyjne 7 lekcja s. 54 D. Malinowska
WTOREK
Kółko informatyczne 7.20 s. 47 E. Widera
Gry i zabawy edukacyjne 6 lekcja s. 22 A. Oleś
Chór 8 i 9 lekcja s. 73 L. Pawlik
Kółko kulturowe z j. angielskiego kl. IV - VI 8 lekcja s. 81 M. Pezda
Zajęcia dodatkowe z przyrody 7.20 s. 75 E. Pasternak
Zajęcia plastyczne 7 i 8 lekcja s. 55 A. Nowosad
Kółko matematyczne kl. IV b, IV c 6 lekcja s. 68 J. Kuk
Zajęcia wyrównawcze kl. VI a 8 lekcja s. 57 M. Bruska - Chrapusta
Zajęcia dodatkowe kl. I a 5 lekcja s. 30 A. Koszny
Zabawy ruchowe kl. III 15.00 sala gim. D.Radys
Gry zespołowe I - VI 7 i 8 lekcja H. Bąk
J. polski kl. VI a 8 lekcja s. 42 K. Malina
Zajęcia dodoatkowe kl. III a 5 lekcja s. 9 M. Wiśniewska
Zajęcia wspierające 13.30-14.30 s. 45 A. Pawlisz - Opieczonek
ŚRODA
Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne 7 lekcja s. 42 D. Olszewska
Spotkania z j. polskim kl. IV b, IV c 1 lekcja s. 69 J. Adamiak
Zajęcia wyrównawcze kl. II b 2 lekcja s. 43 A. Kniecik
Zajęcia wyrównawcze kl. IV a 3 lekcja s. 43 A. Kniecik
Zajęcia dodatkowe kl. II c 6 lekcja s. 22 E. Kosińska
Kółko j. angielskiego kl. IVb 1 lekcja s. 83 J. Bujara - Lech
Zajęcia dodatkowe kl. II b 6 lekcja s. 48 G. Winiarczyk
Zajęcia wyrównawcze kl. IV a 1 lekcja czytelnia D. Kluwa
Zajęcia wyrównawcze kl. III d 5 lekcja s. 41 K. Dobucka
CZWARTEK
Mistrzowie kodowania 1 lekcja s.47 E. Widera
Zajecia dodatkowe kl. II d 6 lekcja s. 23 S. Nicz
Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I - III 6 lekcja s. 81 P. Maślanka
Kółko matematyczne kl. IV a 7 lekcja s. 81 P. Maślanka
Kółko szachowe 5 lekcja s. 57 M. Gaca
Zajęcia wyrównawcze kl. III a, III b 5 lekcja s. 77-78 K. Stępniak
Zajęcia teatralne kl. III b 6 lekcja s. 82 B. Brzezińska
Kółko historyczno - mitologiczne 1 lekcja s. 73 A. Sołtysik
Zajęcia teatralne kl. III b 5 lekcja s. 30 G. Winarczyk
Gry zespołowe IV - VI 13.15-14.45 P. Górniak
Tenis ziemny 14.30-16.00 hala B. Bieniaszewski
Zajęcia reedukacyjne 1 lekcja s. 54 D. Malinowska
Gimnastyka korekcyjna 5 i 6 lekcja s. 110(113) K. Banaszak
zajęcia dodatkowe kl. III a 5 lekcja s. 9 M. Wiśniewska
PIĄTEK
Zajęcia dodatkowe kl. I a 5 lekcja s. 30 A. Koszny
"Wokół samorządności" kl. IV - VI 7 lekcja s. 70 M. Kaszowska
Zajęcia dodatkowe kl. III b 6 lekcja s. 82 B. Brzezińska
Zajecia plastyczne kl. III 15.00 s. 87 J. Kawalec
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. V a 6 lekcja czytelnia D. Kluwa